کلینیک پزشکی
منو
سامانه هوشمند پارکینگ طبقاتی

سامانه هوشمند پارکینگ طبقاتی

با طراحی سامانه هوشمند پارکینگ امکان معرفی جایگاه هر خودرو ، رزرو جایگاه خودروها ، از هر نقطه استان و هدایت هوشمند خودروها و ... میسر می گردد.

اطلاعات جامع و دقیقی از تعداد خودروهای موجود در پارکینگ ویا خودروهای خارج شده به همراه شماره پلاک و سایر مشخصات خودرو به صورت ساعتی ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه ارائه خواهد شد.

رانندگان در ورودی طبقه همکف ونیز در ابتدای رمپ هر طبقه نمایشگرهای راهنما را مشاهده خواهند کرد.

مدیریت بر جایگاههای پارک:

این سیستم هوشمند با توجه به ثبت مشخصات و صدور مجوز ورود هر خودرو ، قبضی را بصورت هوشمند صادر می کند که جایگاه دقیق هر خودرو در هر طبقه را معین می کند.

با این روش از اتلاف وقت رانندگان جهت جستجوی مکان های خالی و یا تخلیه جایگاهها خودداری شده و چنانچه راننده ای بدون توجه به سیستم صدور مجوز جایگاه پارک ، در جایگاهی غیر از محل تعیین شده پارک نماید ، سیستم بصورت هوشمند آلارم داده و امکان پارک را به راننده متخلف نمی دهد.

راهکار ورود خودرو:

ورود خودروهای ویژه ( VIP  ): با کاربرد این سیستم میتوان امکان رزرو اینترنتی جایگاه پارک برای مشتریان ویژه را تامین کرد، به این صورت که مشتریان با ورود به Web site  و پرداخت هزینه جایگاه مورد نظر می توانند حداکثر برای مدت شش ماه مکان مورد نظر خود را رزرو نمایند. پلاکهای رزرو شده به محض ورود توسط پلاک خوان شناسایی شده و به مکان مورد نظر هدایت می شوند.

راهکار خروج خودرو :

به محض خروج خودرو از جایگاه ، سیستم بطور هوشمند با توجه به اطلاعات ورودی ، زمان دقیق و شماره پلاک خودرو را درج نموده و بصورت خودکار هزینه پارکینگ را قبل از رسیدن خودرو به درب خروجی محاسبه می نماید و ضمن اعلام شماره پلاک و مبلغ محاسبه شده بر روی نمایشگر ، قابلیت پرداخت هزینه از طریق کارتخوان رانیز دارا می باشد.

سیستم پلاک خوان خودرو

با این روش پلاک خودرو بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی و بصورت هوشمند ثبت شده و قبض هر خودرو با تعیین دقیق جایگاه پارک صادر می شود و  در صورت پارک خودرو  در جایگاه دیگر ، آلارم به صدا در خواهد آمد.

در هنگام ترخیص خودرو هزینه پارکینگ بصورت هوشمند محاسبه شده و دریافت می گردد.

 

یک گزارش گرافیکال کامل نسبت فضاهای خالی و اشغال شده به کل فضاهای موجود در پارکینگ را به سه صورت عددی ، نموداری و درصدی نمایش می دهد.همچنین میزان ترافیک و زمان ترافیک نیز به همان سه صورت اعلام می گردد.

این آمار بصورت آنلاین ( برخط ) با در نظر گرفتن سطح دسترسی مسوولین مختلف قابل دستیابی  می باشد از جمله از طریق اینترنت.

این نرم افزار همچنین قابلیت گزارش گیری کامل از محلهای پارک اشغال شده و حرکت وسایل نقلیه در هر طبقه را فراهم می نماید.

گزارش گرافیکال:

این نرم افزار یک طرح کامل گرافیکال از پارک خودروها و شماره پلاک خودرو و موقعیت دقیق آنها در هر طبقه و جایگاه را تعیین می کند.

پسوندهای این فایلهای گرافیکی بصورت Jpg ,PDF,Gif,Tiff  می باشد.

قابلیت دیگر این نرم افزار گزارش هوشمند خرابی سیستم روشنایی و یا دوربینهای مداربسته بکار رفته است.

بانک اطلاعاتی این نرم افزار قابلیت همسان سازی با سایر بانکهای اطاعاتی در سایر پارکینگها را دارا می باشد.

از دیگر قابلیتهای این نرم افزار ، اتصال به کلیه نمایشگرهای موجود در پارکینگ و خارج از پارکینگ بصورت  اتوماتیک وهوشمند است بطوریکه انواع گزارشات دریافت شده را میتوان بر روی نمایشگرها با توجه به نیاز ارائه ویا حتی تغییر داد.

با این نرم افزار می توان انواع گزارشات دلخواه برای فضاهای خالی ، فضاهای در دسترس و فضاهایی که بیشترین تراکم برای اشغال را دارند ، در یک دوره زمانی از دقیقه تا ساعت ، روز ، هفته ، ماه  ویا سال مشاهده نمود.

سیستم امنیتی و ضد سرقت:

با یک سیستم امنیتی بسیار دقیق و کامل امکان سرقت خودرو از پارکینگ بطور قابل توجهی کاهش می یابد.

همچنین شناسایی هوشمند خودروهایی که بیش از حد مجاز در پارکینگ توقف داشته باشند ( مثلا حداکثر شش ماه ) میسر شده و بصورت گرافیکی بر روی صفحه نمایش اپراتور بصورت چشمک زن مشخص می شود.

مدیریت انرژی:

جهت کاهش اتلاف انرژی ، تنها مسیرهای مورد نیاز جهت عبور خودرو به سمت مکانهای خالی پارک توسط لامپهای  LED که بسیار کم مصرفتر از لامپهای رایج است ،روشن شده و این موضوع مصرف انرژی را تا 70 درصد کاهش می دهد. کنترل هوشمند روشنایی محیط ، شاخصهای نور را بصورت خودکار یا دستی با توجه به جایگاه اشغال شده کم یا زیاد می کند.

این سیستم نظارت کاملی بر مصرف برق ، ولتاژ و انرژی دارد و ارائه گزارش لحظه ای در مورد میزان مصرف انرژی را میسر می سازد.

ارائه گزارش بر روی هر تلفن همراه متصل به اینترنت با رعایت سطح دسترسی مسوولین مختلف از دیگر قابلیتهای این نرم افزار است.

با ارائه گزارش از بیشترین میزان تصرف جایگاههای خاص و کمترین تصرف برخی جایگاههای دیگر به مسوولین امکان مدیریت جایگاهها جهت بهره وری بیشتر از پارکینگ وجود دارد.

بطور مثال ، می توان جایگاههای با میزان تصرف کمتر را به سازمانها یا ادارات نزدیک به محل پارکینگ اجاره داد.

 
ارسال درخواست خرید
دستگاه تشخیص ویروس    Typing Hpv ,  hpv

دستگاه تشخیص ویروس Typing Hpv , hpv

عفونت HPV یک عفونت ویروسی است که معمولاً باعث رشد زگیل هایی روی پوست یا غشای مخاطی می شود. بیش از 100 نوع ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) وجود دارد. برخی از انواع عفونت HPV باعث ایجاد زگیل می شوند و برخی نیز می توانند باعث ایجاد انواع مختلفی از سرطان شوند
جزئیات بیشتر
سیستم ردیاب  و تشخیص تصویر

سیستم ردیاب و تشخیص تصویر

سیستم موقعیت یابی، ردیابی و ناوبری متحرک ها با استفاده از فناوری ماهواره و GPS،GPRS،RTLS،RFID و با تکیه بر زیرساخت GIS ( سیستم های اطلاعات جغرافیایی ) امکان تعیین موقعیت و ردیابی همزمان و حتی غیرهمزمان اشیاء، افراد، خودروها و یا هر متحرک دیگر را میسر می سازد.
جزئیات بیشتر
سیستم تشخیص دستگاه اندوکاردیت عفونی

سیستم تشخیص دستگاه اندوکاردیت عفونی

اندوکاردیت عفونی التهاب قلب ناشی از عفونت باکتریایی یا قارچی دریچه‌ها یا ماهیچه داخلی قلب (آندوکارد) است. اگر این بیماری به سرعت درمان نشود، می‌تواند منجر به عوارض تهدید کننده زندگی شود. اندوکاردیت عفونی (IE) که همچنین به آن اندوکاردیت باکتریایی (BE) نیز می گویند.
جزئیات بیشتر